Kurumsal

Kurumsal

TEKNİK RASYONEL YAPI Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe hızla büyüyen, Yurt içi ve yurt dışında Üstlendiği tüm projeler üzerinde titizlikle çalışan deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile pratik akılcı çözümlerler üreterek alanında en iyi olmayı hedeflemektedir.

Projelerde, güvenilirlik ve kaliteden taviz vermeden, müşterilerine en doğru çözümü sunan, işin her aşamasında kuralcı ve teknik bilgisini uygulayan, işin teslim sürecine kadar olan süreyi doğru değerlendirmeyi prensip olarak kabul eden bir şirket profili izlemektedir. 

Teknik Rasyonel yapı sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, modern inşaat makineleri, üstün mimari ve mühendislik anlayışıyla müşterilerine en iyisini sunmayı hedefler.

Vizyonumuz

Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alıp tüm işlerimizde güven, 
dürüstlük ve iş etiğini ön planda tutup, sektöründe başarılı, tercih edilen firma vasfını sürdürmek.

Misyonumuz

Sektöre yön veren projelere imza atmaya devam etmektir.

Bizden

Haberler

Binalarda Yalıtım

Çevre ve şehircilik kanunlarına uygun enerji verimliliği ve yönetmeliklerinde belirtilen şartlarda binalarda yalıtım çalışmaları sektörün gereklili...

Şantiyelerde İSG

İş sağlığı ve güvenliği konusu şantiyelerde ve inşaatın her alanında son yıllarda yönetmeliklerle takip edilen bir...

Geçmişten Günümüze Kadıköy

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan tarihi ilçe Kadıköy’ün geçmişi asırlar öncesine dayanıyor. Kadıköy’ün kuruluşu, bağlı oldu...

Kentsel Dönüşüm

Depreme dayanıksız, ekonomik ömrünü tamamlamış binaların vatandaşların talebiyle can ve mal kaybını önlemek amacıyl...